Kluczowe zalety komputerów typu All-In-One

Osoby pragnące posiadać komputer charakteryzujący się ograniczonymi gabarytami i jednocześnie dużą powierzchnią roboczą powinny koniecznie zainteresować się modelami All-In-One (dwa w jednym). Są to nowoczesne urządzenia z podzespołami umieszczonymi bezpośrednio w monitorze – zazwyczaj za matrycą ekranu. Nie ma tutaj oddzielnej jednostki centralnej, a jedyne elementy zewnętrzne to myszka oraz klawiatura.

Uniwersalność to ich drugie imię

Komputery all-in-one ze sklepu itnes.pl stanowią znakomite rozwiązanie zwłaszcza dla grafików komputerowych, architektów, programistów i innych specjalistów, którzy z jednej strony potrzebują wystarczająco rozległej przestrzeni do wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, z drugiej zaś nie chcą korzystać z topornych, mało praktycznych konstrukcji stacjonarnych. W tym przypadku warto postawić na wersję z dotykowym ekranem, gdyż funkcja ta znacznie ułatwi obsługę zaawansowanych programów (za pomocą palca bądź dedykowanego rysika). Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby omawiany sprzęt użytkować w zaciszu własnego domu do celów multimedialnych, w biurze do celów kalkulacyjno-archiwizacyjnych albo w salonie usługowym do celów sprzedażowo-informacyjnych (ewentualnie w recepcji hotelowej). Dodajmy, że takie urządzenie wprost idealnie nadaje się on do zamontowania na ścianie, a przy okazji zachwyca estetycznym designem.

Połączenie dobrej wydajności z optymalną funkcjonalnością

Jeśli chodzi o komputery all-in-one, jednym z ich najważniejszych atutów jest zdecydowanie brak nadmiernej ilości kabli

Jeśli chodzi o komputery all-in-one, jednym z ich najważniejszych atutów jest zdecydowanie brak nadmiernej ilości kabli. Ułatwia to utrzymanie porządku na biurku i organizację pracy, a także minimalizuje ryzyko przypadkowego potknięcia się i zrobienia sobie krzywdy lub uszkodzenia sprzętu. W tym kontekście ogromne znaczenie ma ponadto oszczędność miejsca i pieniędzy – nie zachodzi bowiem konieczność zakupu rozbudowanego biurka z dolną półką ani puszczania przewodów przez listwy maskujące. Oto pozostałe istotne zalety komputerów dwa w jednym:

  • w pełni satysfakcjonująca szybkość – dzięki dobremu procesorowi, pojemnej pamięci RAM i innowacyjnemu dyskowi SSD (urządzenie bez problemu poradzi sobie z przetwarzaniem dużej ilości danych)
  • szczegółowy obraz o nasyconych barwach, szerokie kąty widzenia – warunkiem jest obecność matrycy Full HD wykonanej w technologii IPS
  • niski pobór energii elektrycznej – co oznacza więcej pieniędzy w kieszeni
  • zaskakująco ciche działania – głównie z powodu braku jednostki zewnętrznej
  • łatwość przenoszenia z miejsca na miejsce – ze względu na ograniczoną wagę i poręczny rozmiar.