Recenzja Microsoft Surface Go 3

Surface Go 3 może być najtańszym produktem Surface, ale niskie zużycie energii, krótki czas pracy baterii i grube ramki wyjaśniają, dlaczego jest tani. Za te pieniądze otrzymujesz nieco lepszą kamerę internetową, co oznacza, że laptop może być dobrym wyborem dla użytkowników, którzy regularnie prowadzą wideorozmowy. Ale dla większości ludzi lepiej nadaje się Chromebook.

Zalety laptopów Microsoft Surface Go 3

  • Świetna kamera internetowa;
  • Lekki i łatwy do przenoszenia;
  • Bez dodatkowego oprogramowania;
  • Nowoczesność Surface Go 3.

Laptopy Microsoft Surface Go 3 (więcej: https://itnes.pl/notebooki/notebooki-microsoft/laptopy-microsoft-surface/laptopy-microsoft-surface-go-3/) to najnowszy wyanlazek firmy Microsoft, który ma na celu udostępnienie serii tabletów i laptopów z systemem Windows publiczności o ograniczonym budżecie, zwłaszcza teraz, gdy szkoła i praca coraz częściej znajdują się w domu. A nawet dla użytkowników, którzy nie muszą wykonywać poważnej pracy w domu, posiadanie kompaktowego urządzenia z systemem Windows 11, które można łatwo zabrać ze sobą, gdziekolwiek jesteś, jest całkiem atrakcyjne i może konkurować z iPadem Mini .

Surface Go 3 napędzany procesorami Intel Core i3 z 8 GB

Możesz dostać Surface Go 3 napędzany procesorami Intel Core i3 z 8 GB pamięci RAM, ale za 629 USD – urządzenie hybrydowe szybko traci na znaczeniu w porównaniu do budżetowych laptopów z systemem Windows, których sprzęt jest lepiej nadaje się do wielozadaniowości, której dziś potrzebuje każdy użytkownik. Jeśli głównym zadaniem, do którego zamierzasz korzystać z komputera, są rozmowy wideo, a potrzebujesz urządzenia, które może wykonywać połączenia w drodze, nie możesz się pomylić z Surface Go 3. Po prostu nie oczekuj zbyt wiele.

Za te pieniądze dostajemy urządzenie, które trudno polecić. Tak, tablet działa, a fani Windowsa, którzy nie chcą opanować ChromeOS lub iPadOS, mogą wypróbować Surface Go. Ale w tym przedziale cenowym Chromebooki lub iPady klasy podstawowej będą lepsze dla większości użytkowników, ponieważ te systemy operacyjne działają znacznie lepiej na komponentach budżetowych, takich jak Surface Go 3.