Laptopy Apple MacBook Pro 13 2022 M2 – niezwykła wydajność

Obecność procesora M2 warunkuje nieprzerwane działanie przez ponad 20 godzin bez uprzedniego naładowania. Tak długi czas pracy nie był wcześniej możliwy w żadnym z oferowanych MacBooków. Wydajność na tak wysokim poziomie jest możliwa m.in. dzięki energooszczędności urządzenia. Tak wydajna bateria sprawdzi się idealnie w przypadku osób wykonujących pracę biurową, czy często przebywających w podróży. Dodatkowo wielogodzinna praca jest możliwa dzięki obecności sprawnego układu chłodzenia, który działa cicho, a zarazem niezwykle skutecznie. Producent zapewnia, iż wydajna bateria pozwoli użytkownikowi przeglądać internet nieprzerwanie przez 17 godzin. To nie jedyna cecha sprzętu, która zapewnia jego wydajność. Oprócz tego urządzenia wyposażone jest w m.in. 8-rdzeniowe CPU z 4 rdzeniami. Dzięki jego obecności wykonanie skomplikowanych obliczeń nie wiąże się z dużym wykorzystaniem energii. Dzięki temu rozwiązanie to jest wybierane przez prawdziwych profesjonalistów.

Laptopy Apple MacBook Pro 13 2022 M2, a ochrona środowiska

Urządzenie to jest chętnie wybierane przez osoby, którym nie są obojętne kwestie ekologiczne. W ramach tego producent wykorzystuje do produkcji materiały i komponenty, które pochodzą z recyklingu, do których można zaliczyć m.in. cynę wykorzystaną do produkcji płyty głównej. Dodatkowo marka Apple ma swoją strategię działania nakierowaną na sukcesywne dążenie do pełnej neutralności węglowej w przyszłości. Oprócz tego bateria wykorzystana w laptopy Apple MacBook Pro 13 2022 M2 jest energooszczędna, co jest przyjazne dla środowiska, ale również pozwala zaoszczędzić na energii elektrycznej. Marka dba o aspekt ekologiczny zarówno na etapie produkcji poprzez m.in. Apple Zero Waste polegający na współpracy z dostawcami, jak i wytwarzania opakowań, które zostały wyprodukowane z w dużej mierze zdolnych do recyklingu włókien celulozowych, które pochodzą z odpowiedzialnych obszarów.

Obecność procesora M2 warunkuje nieprzerwane działanie przez ponad 20 godzin bez uprzedniego naładowania

Laptopy Apple MacBook Pro 13 2022 M2 – dostosowany do pracy profesjonalisty

Produkty te sprawdzą się u osób, które w codziennej pracy stawiają na profesjonalizm. Wykorzystany system operacyjny macOS jest uznawany za bezkonkurencyjnie najbardziej zaawansowany na całym globie. Dodatkowo system ten doskonale współgra z chipem M2, dzięki czemu praca jest niezwykle sprawna. Praca jest jeszcze przyjemniejsza dzięki wyposażeniu laptopa w gładzik Force Touch, który zapewnia najwyższy poziom precyzji podczas pracy, a także doskonale sprawdzi się podczas pracy grafika komputerowego. Grafika wykorzystana w tym modelu jest nawet pięciokrotnie wydajniejsza. Jest to możliwe dzięki obecności ośmiordzeniowego GPU, który to jest niezwykle zaawansowany, a zarazem najszybszy na całym świecie. Wygodna praca jest również możliwa dzięki obecności w urządzeniu specjalnej klawiatury. Dzięki precyzyjnie dobranemu mechanizmowi pisanie tekstów, czy raportów odbywa się cicho i przyjemnie. Dodatkowo praca jest jeszcze szybsza dzięki obecności Touch Baru. Osobą pracującym na laptopie, jako profesjonaliści zależy również na obecności odpowiednich zabezpieczeń. Laptop ten jest odporny na wirusy, a także dostęp osób trzecich poprzez Touch ID.

Laptopy Apple MacBook Pro 13 2022 M2 - dostosowany do pracy profesjonalisty

Laptopy Apple MacBook Pro 13 2022 M2 – design i jakość na najwyższym poziomie

Jednych z równie istotnych dla konsumenta marki jest renoma marki i kultowy rozpoznawalny na całym świecie design. Poza wytrzymałym, a zarazem eleganckim zewnętrzem stworzonym z wykorzystaniem najwyższej jakości, niezwykle wytrzymałych materiałów, warto również wspomnieć o jakości obrazu na najwyższym poziomie. Wyświetlacz wydobywa głębie kolorów, a zarazem realizm kolorów. Ich bogactwo jest zapewnione dzięki gamie P3. Ponadto dzięki obecności technologii True Tone użytkownicy mają kolorystykę dostosowaną w pełni do warunków otoczenia, w jakich się znajdują w danym momencie. Z wysokiej jakości produktu można skorzystać, spotykając się na Skype poprzez wykorzystanie kamery dającej jakościowy obraz, dzięki m.in. redukcji szumów, a także słuchanie muzyki z głośników.