Dlaczego warto zdecydować się na laptopy ASUS ExpertBook B5 B5302C?

Warto wiedzieć, że przedsiębiorcy obecnie szukają do pracy przenośnych komputerów. Doskonałym przykładem mogą być laptopy ASUS ExpertBook B5 B5302C. Dlaczego właściciele firm powinni podjąć decyzję o zaopatrzeniu się we wspomniane urządzenia?

Sprzęt jest wytrzymały i lekki

Laptop biznesowy powinien być lekki. Przedsiębiorcy, którzy dużo podróżują, nie mogą doprowadzić do sytuacji, by transport urządzenia był uciążliwy. Użytkownicy doceniają także rozmiar omawianego modelu. Oczywiście nie chodzi tylko o wielkość wyświetlacza. Istotne znaczenie mają gabaryty całego laptopa. Rekomendowane jest unikanie sprzętów, których obudowa została wykonana z tworzywa sztucznego. Nikogo nie powinien dziwić ten fakt, ponieważ materiał będzie wtedy stosunkowo łatwo uszkodzić lub zarysować.

Laptop biznesowy powinien być lekki

Wysoka wydajność

Jest to kolejny bardzo istotny aspekt przemawiający za zaopatrzeniem się w omawiane urządzenie. Jak wiadomo, właściciele firm kupując urządzenia z przeznaczeniem biznesowym, liczą na to, że będą one zarówno szybkie, jak i wydajne. Zdecydowanie najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie zatem kupienie produktu wyposażonego w procesor 11. generacji Intel Core z serii i3, i5, lub i7. Produkt ponadto zapewni odpowiednią ilość pamięci operacyjnej. W znacznej większości biznesów w zupełności powinno wystarczyć 8 GB RAM-u.

Bezpieczeństwo danych

Przedsiębiorca, wiedząc o tym, że przenośne urządzenie będzie jego stanowiskiem pracy, musi we właściwy sposób zabezpieczyć się przed ewentualną utratą danych. Wrażliwe informacje związane z pracą nie mogą pod żadnym pozorem trafić w niepowołane ręce.

Zalecane jest zatem zaopatrzenie się w produkt wyposażony w przynajmniej jedną formę zabezpieczeń fizycznych. Doskonałym przykładem mogą być laptopy ASUS ExpertBook B5 B5302C. Należy mieć świadomość, że każda dodatkowa forma zabezpieczenia pomoże w ochronie prywatności.

Dlaczego jeszcze warto zaopatrzyć się w omawiany model?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że osoby zainteresowane znajdą w laptopach z serii ASUS ExperBook B5 praktycznie wszystko, czego można się spodziewać po wydajnych urządzeniach biznesowych. Warto wiedzieć, że pracownicy będą mogli korzystać z dysku SSD o pojemności od 256 GB.

Nie można zapomnieć, że model został wyposażony w wyświetlacz OLED o przekątnej 13,3 cala. Cechuje się on rozdzielczością Full HD (1900 x 1080 pikseli). Ponadto zarówno górna, jak i dolna pokrywa zostały wykonane z bardzo wytrzymałych metali. Powinny one zagwarantować właściwą ochronę przed różnego rodzaju uszkodzeniami.