Laptopy HP ZBook Fury 16 G9 – czy są warte swojej ceny?

W poniższym artykule dowiesz się na czym marka HP zbudowała swoją ogromną popularność zarówno w Polsce jak i na świecie. Przedstawimy również szerszy opis i specyfikacje jednego z najpopularniejszych notebooków tej firmy.

Popularność marki HP

Mimo, że marka HP znana jest chociażby z drukarek i skanerów bardzo dobrej jakości to największą popularność przysporzyły tej marce laptopy. Według wielu źródeł laptopy od HP stanowią ponad 22 procent wszystkich laptopów na świecie. Czy jesteście sobie w stanie to wyobrazić? W Polsce najczęściej widujemy te urządzenia wśród firm. Dlaczego właściciela tak bardzo pokochały te markę? Największe znaczenie ma tutaj za pewno cena, ale też jej porównanie w kontekście jakości. Innymi słowy – stosunek jakości do ceny w przypadku laptopów HP stoi na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą zamówić kilkanaście bądź kilkadziesiąt sztuk w korzystnej cenie, jednocześnie mając z tyłu głowy że kupują urządzenia bardzo dobrej jakości i wysokiej wydajności.

Laptopy HP ZBook Fury 16 G9 zbierają również świetne opinie wśród testujących go użytkowników, z tego powodu cieszą się tak ogromną popularnością wśród Polaków

Za wybraniem marki HP przemawia również ogromny asortyment. Wybór jest tak duży, że przeglądanie wszystkich opisów produktów wraz z ich specyfikacjami mogłoby zająć godziny. Dzięki temu poświęcając nieco więcej czasu możemy dobrać konkretny model pod swoje preferencje lub potrzeby swoich pracowników.

Laptopy HP ZBook Fury 16 G9 zbierają również świetne opinie wśród testujących go użytkowników, z tego powodu cieszą się tak ogromną popularnością wśród Polaków. Dobrze sprzedają się więc zarówno nowe sztuki jak i te używane bądź poleasingowe.

Laptopy od firmy HP charakteryzują się również:

  • doskonałą jakością wykonania i eleganckim wyglądem.
  • ergonomią, a także funkcjonalnością którą zachwycają swoich użytkowników.
  • wysokim stosunkiem ceny do wydajności urządzenia.
  • wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Mimo, że marka HP znana jest chociażby z drukarek i skanerów bardzo dobrej jakości to największą popularność przysporzyły tej marce laptopy

Dlaczego coraz częściej wybieramy laptopy zamiast klasycznych komputerów stacjonarnych?

Dlaczego może być to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż standardowy komputer stacjonarny? Laptopy dają nam zdecydowanie więcej możliwości pod kątem mobilności. Możemy pracować w dowolnym miejscu, zarówno jeśli chodzi o biuro jak i domowe pomieszczenia. Nie jesteśmy w tym przypadku związani na stałe z jednym, konkretnym miejscem. Laptopy dają nam też możliwość łatwego transportu pomiędzy lokalizacjami. Umożliwia to chociażby pracę na jednym komputerze zarówno w domu jak i w biurze. Co więcej, dzięki temu że nowoczesne laptopy działają kilka bądź kilkanaście godzin na baterii, bez konieczności podłączania ich do prądu – możemy zabrać je niemalże wszędzie. Oznacza to, że możemy kontynuować naszą pracę nawet na drugim krańcu świata! W ostatnich latach niezwykle popularna stała się praca zdalna. Pod tym kątem również najbardziej wygodne w użytkowaniu okażą się właśnie laptopy. Obecnie najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie modele w żaden sposób nie odstają od standardowych komputerów stacjonarnych, niezależenie od tego jakie jest przeznaczenie danego laptopa. Tworzone są bowiem zarówno laptopy do gier, jak i laptopy biznesowe. Znaczenie ma również brak płaczących się kabli oraz dodatkowych akcesoriów, których zakupu nie ominiemy w przypadku kompletowania swojego wymarzonego komputera stacjonarnego.

Laptopy HP ZBook Fury 16 G9

Laptopy z serii HP ZBook Fury 16 G9 to najwyższa półka pod kątem wydajności mobilnych stacji roboczych u tego producenta. Dzięki wydajnym konfiguracjom i bardzo zaawansowanym ekranom, doskonale spełnia on wymagania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. Jego bezkompromisowość sprawia, że nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji. Zawsze będzie gotowy na ciężką pracę, do której został przecież stworzony. Wydajna bateria pozwala na nawet 15 godzin pracy bez przerwy i bez konieczności podłączania urządzenia do prądu. J