Czy warto kupić laptop Dell Latitude?

Laptopy z serii Dell Latitude zostały stworzone z myślą o użytkownikach biznesowych. Modele z serii Latitude są zaprojektowane tak, by sprostać najbardziej specyficznym wymaganiom klientów firmowych i korporacyjnych. Ich możliwości konfiguracji są bardzo duże, co sprawia, że można je dostosować do wielu różnych grup zawodowych. Mimo licznych wariantów przystosowania modeli do konkretnych potrzeb, laptopy Dell Latitude mają wiele cech wspólnych.

Dell Latitude – charakterystyka

Laptopy z serii Dell Latitude zostały stworzone z myślą o użytkownikach biznesowyc

Cechy, które łączą modele laptopów Dell Latitude, wyróżniają je na tle licznej konkurencji.

  • Wyświetlacz – w zależności od potrzeb lub wygody, możesz wybrać spośród ekranów o kilku różnych wielkościach. Seria Dell Latitude posiada w swojej ofercie zarówno mobilne modele o przekątnej 12.5 cala, nieco większe o przekątnej 13.3 i 14 cala oraz największy, 15.6 – calowy model.
  • Obudowa – w modelach serii Dell Latitude obudowa jest wykonana z aluminium bądź połączenia plastiku oraz metalu. Taki dobór komponentów sprawia, że konstrukcja jest odpowiednio wytrzymała. Mimo to, producent bardzo często decyduje się na rozwiązania zapewniające dodatkowe wzmocnienie obudowy. Jest to szczególnie ważne w przypadku laptopów mobilnych, intensywnie eksploatowanych w różnorodnych warunkach, takich jak np. podróż pociągiem
  • Podzespoły – notebooki Dell Latitude zostały zaprojektowane w wielu różnych konfiguracjach. Dzięki temu istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że znajdziemy model o interesujących nas parametrach i nie przekroczymy założonego budżetu. Jeżeli nie znajdziemy komputera spełniającego wszystkie nasze warunki, na stronie przygotowanej przez producenta możemy samodzielnie „złożyć” laptop z takich podzespołów, jakie nas najbardziej interesują.
  • Gwarancja – w podstawowych pakietach gwarancyjnych możemy liczyć na trzyletni okres ochrony. Jeżeli 3 lata wydają się niewystarczające, możemy przedłużyć okres gwarancji o kolejne 2 lata. Warto zdecydować się na usługę Next Business Day, dzięki której Twój laptop zostanie naprawiony już w następnym dniu roboczym od zgłoszenia usterki.
  • Bezpieczeństwo – kwestia bezpieczeństwa w laptopach Dell Latitude jest złożona i wielopoziomowa. Wiele urządzeń posiada czytniki linii papilarnych, dzięki którym nikt poza uprawnionym użytkownikiem nie uzyska dostępu do danych zapisanych na komputerze. Same dane są szyfrowane przez zaawansowane systemy. Dodatkowe zabezpieczenie stanowią dyski SSD, które w przeciwieństwie do swoich poprzedników nie są podatne na uszkodzenia mechaniczne.

Unikalne cechy laptopów Dell Latitude sprawiają, że urządzenia z tej serii przewyższają konkurentów w kwestiach wydajności, wytrzymałości i bezpieczeństwa

Unikalne cechy laptopów Dell Latitude sprawiają, że urządzenia z tej serii przewyższają konkurentów w kwestiach wydajności, wytrzymałości i bezpieczeństwa.